Aktualności
shutterstock_1069016036

Symbol 2021, Brylant Polskiej Gospodarki, Gepard Biznesu i Wielki Modernizator 2020...

Takie tytuły i nagrody niedawno wpadły na nasze konto. Ostatnie lata w naszej Grupie to skupienie się na technologiach poprawiających stan naszego środowiska. W obliczu ogromnych zmian klimatycznych nie możemy stać z boku i się im tylko przyglądać. Zdecydowanie wychodzimy im na przeciw i działamy.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, ale przede wszystkim jako lider rozwiązań stosowanych w przemyśle, które zapewnieniają bezpieczeństwo ludzi i zakładów, w ostatnim czasie angażujemy się w rozwój technologii, które w niedalekiej przyszłości będą tworzyć zieloną energią oraz pomogą w odpowiedzialny sposob zarządzać energią elektryczną, zwłaszcza w obliczu ogromnego wzrostu jej cen.

 

Instalacje wodorowe do produkcji zielonego wodoru, projektowanie farm wiatrowych, produkcja magazynów energii, rozwój biogazownii i instalacji OZE - to technologie, w których czujemy się "jak ryba w wodzie". Pomagamy naszych klientom być bardziej "eko" i sami też takimi chcemy być. Nie bez powodu pierwszy magazyn energii z naszej oferty, stanął na naszym "podwórku".

 

Cieszymy się, że nasza praca i zaangażowanie zostało zauważone. 19 listopada 2021 r. w Katowicach odbyła się uroczysta Gala Finałowa programu SYMBOL 2021, organizowanego przez PubliCity Media Group - wydawcę takich tytułów jak: "Monitor Rynku" w Dzienniku Gazecie Prawnej, czy "Monitora Biznesu" w Rzeczypospolitej. SYMBOL to ogólnopolski program medialny prowadzony od 11 lat i jest wyrazem docenienia działań i osiągnięć firm, instytucji, samorządów, które w swojej branży funkcjonują najlepiej. Laureaci Symbolu cechują się innowacyjnością, rozumieją rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku oraz wpływają na środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji. ASE Grupa Technologiczna na Gali otrzymała tytuł SYMBOL 2021 w kategorii Nowoczesnych Technologii, co jest dla nas szczególnie ważne, gdyż to pokazuje, że jako Grupa jesteśmy postrzegani jako kreatorzy przyszłości.

 

 

Koniec roku to zawsze czas podsumowań, nie tylko tych biznesowych, ale przede wszystkim finansowych. I w tej kategorii ASE Grupa Technologiczna znalazła się wśród społek wyróżniających się na rynku. Instytut Europejskiego Biznesu, na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego, wyróżnił nasze spółki w kilku kategoriach.


ASE Sp. z o.o. to Brylant Polskiej Gospodarki, Gepard Biznesu i Wielki Modernizator 2020.
Rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 14,7 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020. Jej wartość rynkowa w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 26,5 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020. W latach 2018-2019 dokonała odpisów amortyzacyjnych na kwotę 3 mln zł, dzięki czemu zyskała tytuł Wielki Modernizator 2020.

 

BIPRORAF Sp. z o.o. to Brylant Polskiej Gospodarki i Gepard Biznesu 2020.
Średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 209 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020. Wartość rynkowa spółki w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 64,4 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

 

PROJMORS - Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. to Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2020.
Średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 24,2 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020. Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w 2019 r. osiągnął poziom 12,9 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2020. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2020. Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 32,4 mln zł, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

 

ASE Grupa Technologiczna to idealny i wiarygodny partner w biznesie.Wstecz