O Grupie

Grupa Technologiczna ASE
OurVision-Content1

Misją firm skupionych w GRUPIE TECHNOLOGICZNEJ ASE jest dostarczanie bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu i infrastruktury gospodarczej.

 

Grupa Technologiczna ASE utworzona w wyniku wieloletniego rozwoju inżynierskiej firmy Automatic Systems Engineering obrazuje rozwój i specjalizację polskiego przemysłu, oraz dostarcza unikalne możliwości realizacji obiektów przemysłowych.

 

Jako firma macierzysta Grupy Technologicznej ASE Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

shutterstock_1053868628
Layer_33
shutterstock_1827204890

Specjalizujemy się w zakresie wdrożeń i zintegrowanych rozwiązań na najwyższym światowym poziomie w oparciu o własne know-how, jak i w oparciu o produkty renomowanych dostawców światowych oraz w zakresie dostarczania wiedzy i kompetencji, wykonania prac eksperckich i konsultingu technicznego.

 

Rozwinięciem takiej struktury jest specjalistyczne biuro projektów BIPRORAF wchodzące od 2011 roku w skład Grupy Technologicznej ASE. Biuro wykonuje kompleksowo wielobranżowe projekty i różnego rodzaju opracowania dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego, petrochemicznego, gazownictwa, energetyki i innych branż. Biuro BIPRORAF jest przygotowane do kompleksowej realizacji obiektów w formule GRI.

W 2015 roku do Grupy Technologicznej ASE dołączyło kolejne specjalistyczne biuro projektowe PROJMORS o uznanej w świecie marce w zakresie projektowania infrastruktury morskiej. Posiadana wiedza i doświadczenie wynikające z realizacji setek obiektów, często o kluczowym znaczeniu dla poszczególnych regionów i krajów stanowią wielki potencjał pozwalający realizować wielkie projekty infrastrukturalne.

 

Od 2018 roku w ramach Grupy działa firma EKO-KONSULT. Ponad 25 lat doświadczeń związanych z realizacją konsultingu w zakresie ochrony środowiska obejmującego: obsługę i przygotowanie procesów inwestycyjnych, dokumentacje do procedur ocen oddziaływania na środowisko.

Zasoby wiedzy i doświadczeń oraz możliwości projektowo – wykonawcze podmiotów GRUPY TECHNOLOGICZNEJ ASE stawiają ją wśród liderów rynku podejmujących się najbardziej zaawansowanych i specjalistycznych zadań inwestycyjnych dla przemysłu polskiego, europejskiego i światowego.

shutterstock_1937399083