O Grupie

Misją firm skupionych w GRUPIE TECHNOLOGICZNEJ ASE jest dostarczanie bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu i infrastruktury gospodarczej.

 

Grupa Technologiczna ASE utworzona w wyniku wieloletniego rozwoju inżynierskiej firmy Automatic Systems Engineering obrazuje rozwój i specjalizację polskiego przemysłu, oraz dostarcza unikalne możliwości realizacji obiektów przemysłowych.

 

Jako firma macierzysta Grupy Technologicznej ASE Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

OurVision-Content1

ASE EAST AFRICA

Oddział w Tanzanii

Firma ASE EAST AFRICA Ltd. została założona w celu podejmowania i realizacji projektów związanych z przemysłem wydobywczym, paliwowym i gazowym na rynku Afryki Wschodniej. Firma ASE East Africa należy do polskiej Grupy Technologicznej ASE zrzeszającej firmy inżynierskie zarządzane i pozostające w posiadaniu Automatic Systems Engineering Ltd.

 

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania technologiczne, począwszy od analizy bezpieczeństwa (m. in. Audyt ATEX, HAZOP, SIL i inne) i studium wykonywalności projektów, poprzez projektowanie i wykonanie obiektów oraz instalacji „pod klucz”, nadzór autorski i inwestorski, usługi konstrukcyjne oraz konserwację i wsparcie techniczne. Organizujemy i prowadzimy specjalistyczne szkolenia z dziedziny ATEX, IECEx i Zarządzania Bezpieczeństwem.

 

Naszym celem jest szerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego oraz pożarowego, zapewnienie przedsiębiorcom kompetentnego wsparcia oraz zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w ich zakładach. Firma ASE EAST AFRICA została utworzona w celu świadczenia usług z dziedziny inżynierii morskiej oraz lądowej wybranym klientom Afryki Wschodniej. Na potrzeby każdego projektu spośród doświadczonych inżynierów wybierany jest zespół ekspertów zajmujący się realizacją danego kontraktu. Dzięki bogatemu doświadczeniu pracownicy firmy mogą zapewnić kompleksową obsługę realizacji projektu.

aea
Wstecz