O Grupie

ASE Grupa Technologiczna zrzesza 11 spółek o różnych profilach inżynierskich. 


Aktywnie angażujemy się w transformację energetyczną w kraju oraz na świecie. Jesteśmy producentem własnych magazynów energii, projektujemy morskie farmy wiatrowe oraz najbardziej zaawansowane technologicznie instalacje wodorowe. 


Kompleksowo obsługujemy większość gałęzi przemysłu od badań środowiskowych, poprzez pozwolenia na budowę i projekty aż po audyty bezpieczeństwa oraz ochronę przeciwwybuchową w strefach zagrożonych wybuchem.

ww

Camino Project

Wsparcie i projektowanie

Jesteśmy firmą działającą na rynku Polskim od ponad 6 lat. Naszą główną działalnością to obszar projektowania i pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, Inspektora Nadzoru i wsparcia Inwestorów w procesach inwestycyjnych. Do tej pory koncentrowaliśmy się na współpracy w powyższych obszarach w ramach Grupy Technologicznej ASE, dla której stanowiliśmy ważne wsparcie w realizowanych projektach.

 

W ramach dedykowanych zespołów do realizacji wspólnych projektów udostępnialiśmy doświadczonych pracowników z ogromną znajomością procesów. Zawsze stawialiśmy i stawiamy na wysoką jakość naszych usług popartą wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników i współpracowników.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę w obszarach projektowania i nadzorów inwestycyjnych. Wspierając się doświadczeniem i zasobami Grupy Technologicznej ASE wykonamy dla Państwa najbardziej skomplikowane zadania.

 

Dane kontaktowe:

CAMINO PROJECT Sp. z o.o.
ul. Narwicka 6, 80-557 Gdańsk

biuro@caminoproject.pl
NIP 957-108-18-12

Oddział w Gliwicach
Technopark Gliwice, Bud 2, lok 1.08 

ul. Wincentego Pola 27, 44-100 Gliwice

 

Wstecz