O Grupie

Misją firm skupionych w GRUPIE TECHNOLOGICZNEJ ASE jest dostarczanie bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu i infrastruktury gospodarczej.

 

Grupa Technologiczna ASE utworzona w wyniku wieloletniego rozwoju inżynierskiej firmy Automatic Systems Engineering obrazuje rozwój i specjalizację polskiego przemysłu, oraz dostarcza unikalne możliwości realizacji obiektów przemysłowych.

 

Jako firma macierzysta Grupy Technologicznej ASE Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

OurVision-Content1

Camino Project

Wsparcie i projektowanie

Jesteśmy firmą działającą na rynku Polskim od ponad 6 lat. Naszą główną działalnością to obszar projektowania i pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, Inspektora Nadzoru i wsparcia Inwestorów w procesach inwestycyjnych. Do tej pory koncentrowaliśmy się na współpracy w powyższych obszarach w ramach Grupy Technologicznej ASE, dla której stanowiliśmy ważne wsparcie w realizowanych projektach.

 

W ramach dedykowanych zespołów do realizacji wspólnych projektów udostępnialiśmy doświadczonych pracowników z ogromną znajomością procesów. Zawsze stawialiśmy i stawiamy na wysoką jakość naszych usług popartą wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników i współpracowników.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę w obszarach projektowania i nadzorów inwestycyjnych. Wspierając się doświadczeniem i zasobami Grupy Technologicznej ASE wykonamy dla Państwa najbardziej skomplikowane zadania.

 

Dane kontaktowe:

CAMINO PROJECT Sp. z o.o.
ul. Narwicka 6, 80-557 Gdańsk

biuro@caminoproject.pl
NIP 957-108-18-12

Oddział w Gliwicach
Technopark Gliwice, Bud 2, lok 1.08 

ul. Wincentego Pola 27, 44-100 Gliwice

 

Wstecz