W ASE Grupie Technologicznej dbamy o to, aby na drodze ku postępowi przecierać szlaki. Dlatego już od lat intensywnie angażujemy się w inwestycje wodorowe poprzez doradztwo, edukację, projektowanie i realizację. Między innymi jesteśmy członkiem i współzałożycielem Klastra Technologii Wodorowych. Inicjuje on działania na rzecz zwiększania czystych technologii, w tym wodorowych. Każda spółka wchodząca w skład Grupy Technologicznej oferuje unikalne usługi umożliwiające bezpieczny, zrównoważony oraz szybki rozwój infrastruktury wodorowej w Polsce.
Projektowane przez Projmors farmy wiatrowe to między innymi jedno z najlepszych źródeł energii elektrycznej do produkcji wodoru.
Natomiast magazyny energii, tóre zostały opracowane przez Elmech dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkowaniu urządzeń energoelektronicznych, mogą współpracować z infrastrukturą wodorową na wiele sposobów. Nowoczesne technologie energetyczne zmieniają rzeczywistość światowego przemysłu, a w Polsce pozwalają przenieść się mu na północne rejony kraju.
Jeżeli i Ty chcesz wykonać krok w stronę zeroemisyjności i bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami, by stanąć na czele pochodu ku przyszłości przemysłu.
Budowa instalacji w formule EPC – czyli obejmującej prace inżynierskie na etapie projektowym, dobór i zakup wyposażenia oraz samo wykonanie (ang. Engineering, Procurement, Construction) – do produkcji zielonego wodoru w oparciu o OZE oraz proces elektrolizy. Projektujemy i budujemy jedne z pierwszych w Polsce instalacje do produkcji, sprężania, magazynowania i dystrybucji zielonego wodoru - dla samochodów, autobusów i wózków widłowych.
Projektujemy i dostarczamy technologię wraz z nadzorem inżynierskim do pierwszych w Polsce ogólnodostępnych stacji tankowania wodorem w największych miastach w kraju.
Instalacje oparte na innowacyjnych technologiach, oczyszczanie wodoru do jakości 5.0 na potrzeby automotive o wydajności 500 Nm3/h (1000kg/ dzień). Projekty EPC w skład których poza technologią wchodzi proces sprężania (do 500 bar) oraz magazynowania w wysokociśnieniowych zbiornikach wraz z tankowaniem do bateriowozów.
Realizacja instalacji opartych na reformingu parowym, produkcja wodoru w jakości 4.0 z metanu. Projekty w formule EPC wybudowane przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Jeśli interesują Cię technologie wodorowe i kierunek rozwoju przemysłu, zapraszamy na konferencję Green Energy Tricity 26-27 września w Gdańsku. Osoby będące autorytetami w branży poprowadzą panele dyskusyjne i prezentacje dotyczące transformacji energetycznej i zielonej energii. Na konferencji dowiesz się, jak wodór w przemyśle wykorzystywany jest już teraz i jak wykorzystywany będzie w przyszłości. Usłyszysz również dużo o odnawialnych źródłach energii i jej magazynowaniu z perspektywy specjalistów z różnych stron branży. Kup bilety już teraz i wejdź na drogę ku przyszłości przemysłu.