Scroll

Rozwiązania wodorowe przyszłością światowego przemysłu

W ASE Grupie Technologicznej dbamy o to, aby na drodze ku postępowi przecierać szlaki. Dlatego już od lat intensywnie angażujemy się w inwestycje wodorowe poprzez doradztwo, edukację, projektowanie i realizację. Między innymi jesteśmy członkiem i współzałożycielem Klastra Technologii Wodorowych. Inicjuje on działania na rzecz zwiększania czystych technologii, w tym wodorowych. Każda spółka wchodząca w skład Grupy Technologicznej oferuje unikalne usługi umożliwiające bezpieczny, zrównoważony oraz szybki rozwój infrastruktury wodorowej w Polsce.

 

Lista rozwiązań firmy:

Kompleksowa obsługa przemysłu, czyli nie tylko technologie wodorowe

5a8af8daa856304d9a055365d33b3e27

Projmors

Projektowane przez Projmors farmy wiatrowe to między innymi jedno z najlepszych źródeł energii elektrycznej do produkcji wodoru.

Skontaktuj się
fc85439eb4662bfdb4a7a90cc6282c0f

Elmech

Natomiast magazyny energii, tóre zostały opracowane przez Elmech dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkowaniu urządzeń energoelektronicznych, mogą współpracować z infrastrukturą wodorową na wiele sposobów. Nowoczesne technologie energetyczne zmieniają rzeczywistość światowego przemysłu, a w Polsce pozwalają przenieść się mu na północne rejony kraju.

 

Jeżeli i Ty chcesz wykonać krok w stronę zeroemisyjności i bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami, by stanąć na czele pochodu ku przyszłości przemysłu.

Skontaktuj się

Zobacz projekty wodorowe zrealizowane dotychczas przez ASE Grupę Technologiczną

logo_get

Konferencja energetyczna Green Energy Tricity

Jeśli interesują Cię technologie wodorowe i kierunek rozwoju przemysłu, zapraszamy na konferencję Green Energy Tricity 26-27 września w Gdańsku. Osoby będące autorytetami w branży poprowadzą panele dyskusyjne i prezentacje dotyczące transformacji energetycznej i zielonej energii. Na konferencji dowiesz się, jak wodór w przemyśle wykorzystywany jest już teraz i jak wykorzystywany będzie w przyszłości. Usłyszysz również dużo o odnawialnych źródłach energii i jej magazynowaniu z perspektywy specjalistów z różnych stron branży. Kup bilety już teraz i wejdź na drogę ku przyszłości przemysłu.

Dowiedz się więcej
Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z nami
+58 520 77 20
ase@ase.com.pl
Narwicka 6, 80-557 Gdańsk