Aktualności
shutterstock_1069016036

Konferencja Green Energy Tricity

organizowana przez ASE Grupę Technologiczną odbędzie się 26-27.09.2023!

Konferencja Green Energy Tricity od ASE Grupy Technologicznej

Już 26-27.09. 2023 r. w Gdańsku odbędzie się organizowana przez ASE Grupę Technologiczną konferencja Green Energy Tricity (GET) poświęcona nowoczesnym technologiom w energetyce. Odbędą się podczas niej liczne prelekcje i panele dyskusyjne, które poruszą między innymi tematy OZE, technologii wodorowych, magazynowania energii. Poprzez udział w konferencji polski przedsiębiorca dowie się wszystkiego, co musi wiedzieć o trwającej transformacji energetycznej.

Konferencja Green Energy Tricity dotycząca nowych technologii energetycznych organizowana przez ASE Grupę Technologiczną odbędzie się 26-27.09.2023 r.

Co ASE Grupa Technologiczna oferuje w ramach GET?

Konferencja Green Energy Tricity jest skierowana nie tylko dla osób z branży energetycznej. Właściciele przedsiębiorstw, w szczególności zużywających duże ilości energii i gazu, przedstawiciele organizacji samorządowych oraz wszyscy inwestorzy w odnawialne źródła energii skorzystają z udziału w niej. Sytuacja na rynku energetycznym zmienia się szybciej niż kiedykolwiek. Dostępne są nowe technologie. Wprowadzane są nowe regulacje prawne i ograniczenia. Właściwe zorientowanie w tej sytuacji jest potrzebne każdemu, od producentów energii, po jej konsumentów.

Cel konferencji energetycznej Green Energy Tricity

Celem konferencji Green Energy Tricity jest dokładne omówienie wszystkich aspektów aktualnej sytuacji energetycznej oraz jej przyszłości. Uznani eksperci z wieloletnim doświadczeniem poprowadzą prelekcje na tematy od morskich farm wiatrowych po skuteczne wykorzystanie OZE przez prywatnych przedsiębiorców. Podczas paneli dyskusyjnych omówione zostaną sposoby na obniżenie emisyjności oraz kosztów energii elektrycznej w przedsiębiorstwach. Co więcej, ASE Grupa Technologiczna w ramach GET zapewnia okazję spotkania się z ludźmi pracującymi w różnych częściach polskiego sektora energetycznego. Uczestnicy konferencji sami stanowią niezwykle istotną jej część dzięki możliwości networkingu branżowego podczas wyznaczonego specjalnie na to czasu oraz bankietu.

Jak dołączyć do Green Energy Tricity?

Bilety na konferencję GET są już dostępne do kupienia internetowo. Ich liczba jest ograniczona, aby każdemu uczestnikowi zapewnić jak najbardziej wartościowe doświadczenie, więc nie czekaj i zapisz się już teraz. Green Energy Tricity to dwa dni prelekcji, paneli dyskusyjnych i spotkań z ekspertami z branży energetycznej w AmberExpo w Gdańsku.

Interesuje Cię obniżenie kosztów energii, wykorzystanie OZE, dekarbonizacja, raportowanie ESG lub magazynowanie energii elektrycznej? Jeśli tak, to konferencja Green Energy Tricity jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z linku poniżej, by kupić bilety lub dowiedzieć się więcej na stronie GET.

Wstecz