Aktualności
shutterstock_1069016036

30 - lecie firmy Automatic Systems Engineering

15 października udało na się w końcu spotkać z całym zespołem by świętować jubileusz 30-lecia naszej firmy. Był to niezwykły wieczór, pełen wspomnień. A było co wspominać…

Początki naszej firmy to koniec 1990 roku, kiedy to Andrzej Stylo, Dariusz Jachowicz oraz Bogdan Bałkowski zakładają Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Pierwsza siedziba to Żabi Kruk w Gdańsku. Na ulicę Narwicką – obecny adres firmy – przenieśliśmy się zaś w 1995 roku.

 

- Napędzała nas wielka ciekawość świata, entuzjazm i wielki optymizm. Ogromny pęd, żeby wsiąść w tą łódź  i przez sztorm dopłynąć na drugi brzeg. I coś ciągle nas pcha żeby odkrywać nowe lądy… – wspomina Dariusz Jachowicz.

 

Od początku specjalizowaliśmy się w rozwiązaniach dedykowanych dla przemysłu, szczególnie w rozwiązaniach przeciwwybuchowych, stając się z czasem liderem w tej dziedzinie. Rosła oferta oferowanych produktów i usług, rósł też zespół pracowników. I tak dotarliśmy do 2021 roku, kiedy to Automatic Systems Engineering stało się ASE Grupą Technologiczną z ponad 200 pracownikami. W swoich szeregach zrzeszając 10 spółek, które ściśle ze sobą współpracują.

 

 

Sekretem naszego sukcesu jest zdecydowanie nasz zespół. To ludzie tworzą tą firmę i dzięki nim  nadal możemy przeć do przodu.

 

Przed nami kolejne lata ciężkiej i satysfakcjonującej pracy.

 

 

A jak to sie zaczęło? Zobaczcie sami...

 

Wstecz